×

Kurumsal

Künye Kullanım Sözleşmesi Gizlilik Politikası Yayın İlkelerimiz Özel Üyelik

Haber Kategorileri

Tarım Hayvancılık Gıda Teknoloji Çevre Röportajlar

Medya

Foto Galeri Web TV Canlı TV

Makaleler

Yazarlar Makaleler

Servisler

Seri İlanlar Firma Rehberi Biyografiler Nöbetçi Eczaneler Namaz Vakitleri Faydalı linkler İftar ve sahur vakitleri Anketler

Destek

Üye Ol Giriş

Gizlilik Politikası

Sitemiz okuyucuları ve üyelerinin  kullanıcı bilgilerinin güvenliği; yaşayacakları haber okuma deneyimi kadar önemli olup; bu belge bu konuda kullanıcıları bilgilendirmeyi amaçlamaktadır.

 

Verilerin kaydedilmesi

Site adresimize gelen hiçbir ziyaretçinin herhangi bir bilgisi kayıt altına alınmamaktadır. Sadece üye olan kullanıcılardan kendi istekleri ile verdikleri bilgileri kayıt altına alınmaktadır. Kayıtlı üyelerin bilgileri sitemiz güvenlik altyapısı ile korunmaktadır. Bu bilgiler üyenin isteği dışında açık olarak yayınlanmamaktadır.

Üyelerin kayıt esnasında oluşturdukları şifreler kendilerine özeldir. Sitemiz yöneticileri dahil hiç kimse bu şifreyi göremez ve kullanamaz. Şifre değişikliğini sadece üye kendisi yapabilir.

 

Verilerin kullanılması

Ziyaretçi ve üyelerin onaylayarak verecekleri bilgiler, kendilerine daha iyi bir okuma deneyimi yaşamaları için sistem geliştirme işlemlerinde referans veri olarak kullanılır. Standart veri olarak istatistiksel veriler kayıt altına alınabilir. Bu verilerde kişisel bilgiler yer almaz.

Site üyelerinin kayıt esnasında kullandıkları kullanıcı adları, yorum gibi açık alanlarda tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanır. Bunlar dışındaki kişisel veriler güvenli olarak saklanır.